Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Hubertus coroczne święto myśliwych w Zamku Kliczków

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Hubertus – święto myśliwych co roku z pieczołowitością kultywowane w Zamku, pielęgnując wszelkie dawne rytuały związane z polowaniem, dniem Świętego Huberta i pasjonującą pogonią za lisem. 20 października 2018 nie może Cię zabraknąć w Kliczkowie, na wszystkich czekają atrakcje związane z polowaniem, wszelkiego rodzaju pokazy i inscenizacje historyczne, a wieczorem…Festiwal Dzikiego Ptactwa, czyli nawiązanie do tradycji łowieckich i myśliwskich w Zamku Kliczków od strony kuchni. Kulinarnie przeniesiemy się do czasów, gdy na szlacheckich stołach królowały bażanty, perliczki, kuropatwy, czy kaczki, a całą oprawą kolacji zajmą się Szefowie Kuchni: · Mariusz Kucharczak – Szef Kuchni Grupy LEO ( Zamek Kliczków, Folwark Książęcy, Restauracja Barka Tumska – SŁODOWA 10, Karczma Młyńska) · Adam Adamczak – Szef Kuchni w Restauracji OSKOMA FOOD& WINE · Dominik Narloch – Szef Kuchni w Restauracji CUCINA Już teraz zarezerwuj swój pobyt w Zamku Kliczków i udział w tej niesamowitej uczcie kulinarnej!

Pełna treść wiadomości na: wolow.naszemiasto.pl/artykul/hubertus-coroczne-swieto-mysliwych-w-zamku-kliczkow,4787867,art,t,id,tm.html?kategoria=1
wolow.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: wolow.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołowski

Powiat wołowski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Wołowie. Powiat został odtworzony w 1998 roku. Wchodzą w niego gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko. Powiat graniczy z powiatem średzkim, legnickim, lubińskim, górowskim i trzebnickim. Na obszarze 675 km² mieszka tu 47 tys. ludzi.

Tereny położone nad Odry kryją w sobie różnorodność krajobrazów, nieczęsto spotykaną na stosunkowo niewielkim obszarze. Występują tu lasy poprzecinane polami i łąkami wzgórz, poprzez płaskowyż, aż po dolinę wielkiej rzeki. Satysfakcja dla zapaleńców rowerowych eskapad i pieszych wędrówek gwarantowana. Warto tutaj przyjechać nie tylko ze względu na przyrodę, ale i na bogate tradycje kulturowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola