Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2024   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Kalendarz Imprez Kulinarnych Dolnego Śląska

Data publikacji: 2019-01-18, Data modyfikacji: 2019-01-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Do 29 stycznia 2019 r. można składać propozycje wydarzeń kulinarnych w naszym powiecie. Ósma edycja kalendarza przygotowywana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród organizacji pozarządowych. Tematem przewodnim są produkty lokalne, ekologiczne i tradycyjne. W opracowaniu znajdą się festiwale, święta oraz imprezy tematyczne – z wyjątkiem dożynek. Aby móc umieścić swoje wydarzenie w publikacji należy przygotować następujące informacje: nazwa imprezy wraz z opisem (tekst w pliku Word, max 1/4strony, 12 pt oraz min 1/5 A4, 12 pt), max 3 oraz min 2 zdjęcia dobrej jakości do wydruku (format JPG), dokładna data jeżeli już jest znana, bądź miesiąc w którym ma być wpisane wydarzenie, miejsce wydarzenia – miejscowość, adres, nazwa organizatora oraz współorganizatorów wraz z adresem strony internetowej, imię i nazwisko, nr telefonu, adres e- mail osoby do kontaktu. Informacje w wersji elektronicznej przesyłać należy do 29 stycznia 2019 r. do godz. 15.00 na adres email: [email protected] Zebrane dane przekazane zostaną do Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Pełna treść wiadomości na: powiatwolowski.pl/Aktualnosci/Kalendarz-Imprez-Kulinarnych-Dolnego-Slaska.html
powiatwolowski.pl, Źródło artykułu: powiatwolowski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołowski

Powiat wołowski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Wołowie. Powiat został odtworzony w 1998 roku. Wchodzą w niego gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko. Powiat graniczy z powiatem średzkim, legnickim, lubińskim, górowskim i trzebnickim. Na obszarze 675 km² mieszka tu 47 tys. ludzi.

Tereny położone nad Odry kryją w sobie różnorodność krajobrazów, nieczęsto spotykaną na stosunkowo niewielkim obszarze. Występują tu lasy poprzecinane polami i łąkami wzgórz, poprzez płaskowyż, aż po dolinę wielkiej rzeki. Satysfakcja dla zapaleńców rowerowych eskapad i pieszych wędrówek gwarantowana. Warto tutaj przyjechać nie tylko ze względu na przyrodę, ale i na bogate tradycje kulturowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola