Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne zatrzymane osoby w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej dokonującej wielomilionowych oszustw w ramach pośrednictwa kredytowego

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z Prokuraturą Regionalną we Wrocławiu rozpracowują grupę przestępczą zajmującą się oszustwami przy zawieraniu umów kredytowych. Efektem tych działań jest zatrzymanie kolejnych osób w tej sprawie. W sprawie zarzuty usłyszało już 67 osób, w tym organizator przestępczego procederu, a straty spowodowane przez sprawców na szkodę pokrzywdzonych sięgają 22 milionów złotych. Policjanci w trakcie prowadzonych działań do chwili obecnej zabezpieczyli majątek podejrzanych oszacowany na łączną kwotę ponad 2,5 miliona złotych. Pokrzywdzonych może być kilka tysięcy osób z terenu całego kraju.

Pełna treść wiadomości na: dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/kolejne_zatrzymane_osoby_w_sprawie_zorganizowanej_grupy_przestepczej_dokonujacej_wielomilionowych_oszustw_w_ramach_posrednictwa_kredytowego
wolow.policja.gov.pl, Źródło artykułu: wolow.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołowski

Powiat wołowski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Wołowie. Powiat został odtworzony w 1998 roku. Wchodzą w niego gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko. Powiat graniczy z powiatem średzkim, legnickim, lubińskim, górowskim i trzebnickim. Na obszarze 675 km² mieszka tu 47 tys. ludzi.

Tereny położone nad Odry kryją w sobie różnorodność krajobrazów, nieczęsto spotykaną na stosunkowo niewielkim obszarze. Występują tu lasy poprzecinane polami i łąkami wzgórz, poprzez płaskowyż, aż po dolinę wielkiej rzeki. Satysfakcja dla zapaleńców rowerowych eskapad i pieszych wędrówek gwarantowana. Warto tutaj przyjechać nie tylko ze względu na przyrodę, ale i na bogate tradycje kulturowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola