Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Mamy najlepszą zdawalność matur w województwie!

Data publikacji: 2018-07-05, Data modyfikacji: 2018-07-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Znamy już wyniki zdawalności matur na Dolnym Śląsku, opublikowane przez OKE we Wrocławiu. Spośród wszystkich powiatów w województwie zajęliśmy pierwsze miejsce w wynikach zdawalności matur zarówno w liceach jak i technikach!   Nasze wyniki: 91% zdawalności dla LO (średnia wojewódzka --> 84,2%) 81,8% zdawalności dla Technikum (średnia wojewódzka --> 64%) Razem daje nam to wynik zdawalności w naszym powiecie na poziomie 88%. Dodamy tylko, że średnia wojewódzka wynosi 77,1%.   Najlepszy wynik wśród naszych szkół uzyskał Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym, gdzie w technikium maturę zdało 94,4% osób, w liceum zaś aż 100% ! GRATULUJEMY! Cieszy również fakt, że Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wołowie w porównaniu z ubiegłym rokiem poprawiło swój wynik zdawalności matur z 88% do 93,8%, co automatycznie przewyższa tegoroczny średni wynik zdawalności w skali całego powiatu. Zdawalność matur w poszczególonych placówkach: ZSZ w Brzegu Dolnym: technikum - 94,4%, LO - 100% LO w Wołowie - 93,8% CKZiU w Wołowie - technikum dla młodzieży - 85,3% PZS w Brzegu Dolnym - 82,1% ZSZ w Wołowie - 72,7%        

Pełna treść wiadomości na: powiatwolowski.pl/Aktualnosci/Mamy-najlepsza-zdawalnosc-matur-w-wojewodztwie.html
powiatwolowski.pl, Źródło artykułu: powiatwolowski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołowski

Powiat wołowski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Wołowie. Powiat został odtworzony w 1998 roku. Wchodzą w niego gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko. Powiat graniczy z powiatem średzkim, legnickim, lubińskim, górowskim i trzebnickim. Na obszarze 675 km² mieszka tu 47 tys. ludzi.

Tereny położone nad Odry kryją w sobie różnorodność krajobrazów, nieczęsto spotykaną na stosunkowo niewielkim obszarze. Występują tu lasy poprzecinane polami i łąkami wzgórz, poprzez płaskowyż, aż po dolinę wielkiej rzeki. Satysfakcja dla zapaleńców rowerowych eskapad i pieszych wędrówek gwarantowana. Warto tutaj przyjechać nie tylko ze względu na przyrodę, ale i na bogate tradycje kulturowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola