Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tolerancja nie tolerancji

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Tolerancja nie tolerancji to hasło spotkania, które odbyło się w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Sokołowicach. W pilotażowym przedsięwzięciu wzięli udział funkcjonariusze KWP we Wrocławiu nadkom. Adrian Jakubowski oraz podkom. Bartłomiej Majchrzak wraz ze studentami z University Syracuse w USA oraz Panią Profesor Hana Cervinkovą z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. W zajęciach poświęconych problematyce praw człowieka oraz historii Dolnego Śląska udział wzięło prawie 100 dzieci.

Pełna treść wiadomości na: dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/tolerancja_nie_tolerancji_
wolow.policja.gov.pl, Źródło artykułu: wolow.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołowski

Powiat wołowski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Wołowie. Powiat został odtworzony w 1998 roku. Wchodzą w niego gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko. Powiat graniczy z powiatem średzkim, legnickim, lubińskim, górowskim i trzebnickim. Na obszarze 675 km² mieszka tu 47 tys. ludzi.

Tereny położone nad Odry kryją w sobie różnorodność krajobrazów, nieczęsto spotykaną na stosunkowo niewielkim obszarze. Występują tu lasy poprzecinane polami i łąkami wzgórz, poprzez płaskowyż, aż po dolinę wielkiej rzeki. Satysfakcja dla zapaleńców rowerowych eskapad i pieszych wędrówek gwarantowana. Warto tutaj przyjechać nie tylko ze względu na przyrodę, ale i na bogate tradycje kulturowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola