Belka
Wtorek, 29 Września 2020   imieniny: Michalina, Michał, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT

Data publikacji: 2019-07-05, Data modyfikacji: 2019-07-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Decyzją Zarządu Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie Spółka z o.o. oddziały ginekologiczny  i neonatologiczny w szpitalu w Brzegu Dolnym z dniem 05 lipca zawieszają swoją działalność. Sytuacja finansowa spółki doprowadziła do tak dotkliwych dla mieszkańców powiatu konsekwencji. Samorządy Powiatu Wołowskiego oraz Gminy Brzeg Dolny zabezpieczyły w swych budżetach kwoty służące objęciu kolejnych udziałów w spółce, a tym samym jej dokapitalizowaniu. Jednakże podjęcie takiej uchwały przez Zgromadzenie Wspólników wymaga dokapitalizowania przez wszystkie samorządy naszego powiatu. Apelujemy do samorządów Gminy Wińsko oraz Wołów o podjęcie niezbędnych działań w celu zabezpieczenia środków finansowych, a tym samym zapewnienia opieki zdrowotnej na naszym terenie. Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie Sp. z o.o. jest własnością wszystkich samorządów Powiatu Wołowskiego.

Pełna treść wiadomości na: powiatwolowski.pl/Aktualnosci/3009-Informacja.html
powiatwolowski.pl, Źródło artykułu: powiatwolowski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołowski

Powiat wołowski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Wołowie. Powiat został odtworzony w 1998 roku. Wchodzą w niego gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko. Powiat graniczy z powiatem średzkim, legnickim, lubińskim, górowskim i trzebnickim. Na obszarze 675 km² mieszka tu 47 tys. ludzi.

Tereny położone nad Odry kryją w sobie różnorodność krajobrazów, nieczęsto spotykaną na stosunkowo niewielkim obszarze. Występują tu lasy poprzecinane polami i łąkami wzgórz, poprzez płaskowyż, aż po dolinę wielkiej rzeki. Satysfakcja dla zapaleńców rowerowych eskapad i pieszych wędrówek gwarantowana. Warto tutaj przyjechać nie tylko ze względu na przyrodę, ale i na bogate tradycje kulturowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola