Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wsparcie dla bibliotek

Data publikacji: 2018-11-28, Data modyfikacji: 2018-11-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, iż Powiat Wołowski  w 2018 r. otrzymał w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotację na dofinansowanie zakupu  do bibliotek szkolnych nowości wydawniczych  w kwocie 17 560,00 zł, w tym dla: 2 480,00 zł dla Gimnazjum Specjalnego Nr 2 w Lubiążu; 2 480,00 zł dla Liceum Ogólnokształcącego im. J. M. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym; 4 000,00 zł dla Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wołowie; 4 000,00 zł dla Technikum Nr 2 im. Piastów Śląskich; 4 600,00 zł dla Filii Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Wołowie.

Pełna treść wiadomości na: powiatwolowski.pl/Aktualnosci/Wsparcie-dla-bibliotek.html
powiatwolowski.pl, Źródło artykułu: powiatwolowski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołowski

Powiat wołowski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Wołowie. Powiat został odtworzony w 1998 roku. Wchodzą w niego gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko. Powiat graniczy z powiatem średzkim, legnickim, lubińskim, górowskim i trzebnickim. Na obszarze 675 km² mieszka tu 47 tys. ludzi.

Tereny położone nad Odry kryją w sobie różnorodność krajobrazów, nieczęsto spotykaną na stosunkowo niewielkim obszarze. Występują tu lasy poprzecinane polami i łąkami wzgórz, poprzez płaskowyż, aż po dolinę wielkiej rzeki. Satysfakcja dla zapaleńców rowerowych eskapad i pieszych wędrówek gwarantowana. Warto tutaj przyjechać nie tylko ze względu na przyrodę, ale i na bogate tradycje kulturowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola