Belka
Wtorek, 29 Września 2020   imieniny: Michalina, Michał, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Za nami Międzynarodowy Festiwal Orkiestr...

Data dodania: 2019-07-08
To niezwykłe wydarzenie muzyczne, które zostało zainaugurowane w malowniczej scenerii Gór Stołowych, a zakończyło się we wrocławskim Rynku, w od piątku do niedzieli gromadziło liczne rzesze audytoriów, wsłuchanych w k... więcej »
 
 

Matka zostawiła 8-miesięczne dziecko w zamkniętym...

Data dodania: 2019-07-08
Blisko godzinę w zamkniętym, nagrzanym samochodzie spędziła 8-miesięczna dziewczynka zostawiona tam przez swoją matkę, która w tym czasie przebywała na giełdzie. Dziecko uratowali przechodnie, którzy powiadomili lubińs... więcej »
 
 

Policjanci zatrzymali złodzieja dronów

Data dodania: 2019-07-08
Głogowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł ze sklepu kilku dronów. Część latających pojazdów usiłował sprzedać w lombardzie. Funkcjonariusze odzyskali trzy z nich. Podejrzany usłyszał zarzut kradzież... więcej »
 
 

Poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności...

Data dodania: 2019-07-08
Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 5 lat i 7 miesięcy za przestępstwa przeciwko mieniu. Ten jednak nie chciał iść do aresztu i rok ukrywał się ... więcej »
 
 

"Każdy ma prawo do spokojnej starości" - kampania...

Data dodania: 2019-07-08
Lubińscy policjanci rozpoczęli kampanię społeczną dotyczącą przemocy wobec osób starszych. Kampania ma na celu podnoszenie świadomości lokalnej społeczności na temat zjawiska przemocy w rodzinach, a zwłaszcza wobec se... więcej »
 
 

Policjanci zatrzymali poszukiwanego z amfetaminą

Data dodania: 2019-07-08
Policjanci z oławskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli dodatkowo okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd w związku z orzeczoną karą 8 miesięcy pozbawi... więcej »
 
 

Jesteście już na urlopie? Albo wyjedziecie na...

Data dodania: 2019-07-08
Ukochane, upragnione wakacje. Udane, a niekiedy - niestety - widziane w krzywym zwierciadle. Zobaczcie śmieszne obrazki z demotywatory.pl o urlopie właśnie! więcej »
 
 

Uwaga kierowcy. Wypadek na autostradzie pod Wrocławiem

Data dodania: 2019-07-08
Do zdarzenia doszło godz. 11 na 159 km A4, między PPO Karwiany i węzłem Wrocław Wschód. więcej »
 
 

Poczta Polska ostrzega przed fałszywymi esemesami...

Data dodania: 2019-07-08
Złodzieje próbują wyłudzić informacje, by okraść nasze konta bankowe. Podszywają się pod Pocztę Polską. Poczta ostrzega przed esemesami, rzekomo przesł... więcej »
 
 

Jaka będzie pogoda w lipcu? Wrócą upały?...

Data dodania: 2019-07-08
Oto najnowsza prognoza pogody na cały lipiec 2019. Przeczytaj szczegóły! więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 734
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołowski

Powiat wołowski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Wołowie. Powiat został odtworzony w 1998 roku. Wchodzą w niego gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko. Powiat graniczy z powiatem średzkim, legnickim, lubińskim, górowskim i trzebnickim. Na obszarze 675 km² mieszka tu 47 tys. ludzi.

Tereny położone nad Odry kryją w sobie różnorodność krajobrazów, nieczęsto spotykaną na stosunkowo niewielkim obszarze. Występują tu lasy poprzecinane polami i łąkami wzgórz, poprzez płaskowyż, aż po dolinę wielkiej rzeki. Satysfakcja dla zapaleńców rowerowych eskapad i pieszych wędrówek gwarantowana. Warto tutaj przyjechać nie tylko ze względu na przyrodę, ale i na bogate tradycje kulturowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola