Belka
Sobota, 20 Października 2018   imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Rozbój na stacji paliw w Czechach, pościg, ujęcie...

Data dodania: 2018-10-19
Dzięki współpracy służb polskich i czeskich przeprowadzone zostały ćwiczenia doskonalące współdziałanie poszczególnych służb w przypadku pościgu transgranicznego, związanego z zatrzymaniem uzbrojonych sprawców nap... więcej »
 
 

Wręczenie nagród finalistom I Ogólnopolskiego...

Data dodania: 2018-10-19
W Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców I Ogólnopolskiego konkursu dla policjantów - oskarżycieli publicznych województwa dolnośląskiego. Puchary, dyplomy i ... więcej »
 
 

Wrocławski policjant złotym medalistą zawodów...

Data dodania: 2018-10-19
Funkcjonariusze Wydziału Sztab Policji reprezentowali wrocławską komendę w ogólnopolskim turnieju badmintonowym. W Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem odbyła się największa badmintonowa impreza 2018 roku w Polsce – Na... więcej »
 
 

Hodował w mieszkaniu krzewy konopi indyjskich - w...

Data dodania: 2018-10-19
Funkcjonariusze Komisariatu Policji I Wałbrzychu, wraz z policjantami Wydziału Kryminalnego komendy miejskiej, zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich, która mieściła się w jednym z mieszkań w dzielnicy Biały... więcej »
 
 

Mężczyzna zatrzymany z narkotykami, z których...

Data dodania: 2018-10-19
Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Zabezpieczyli środki odurzające, z których można uzyskać ponad 700 porcji handlowych. Była to amfetamina i marihuana. Obecnie funkcjonariusze s... więcej »
 
 

Złodziej rowerów z narkotykami

Data dodania: 2018-10-19
Policjanci z wrocławskiego Śródmieścia zatrzymali rowerowego złodzieja. Łupem sprawcy padł jednoślad o wartości tysiąca złotych. Oprócz tego w trakcie kontroli funkcjonariusze ujawnili przy nim kilka porcji amfetaminy.... więcej »
 
 

Policjanci z "wodnego" brali udział w...

Data dodania: 2018-10-19
Policjanci z wrocławskiego Komisariatu Wodnego wzięli udział w biciu rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej, jaki odbył się na terenie Szkoły Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Kami... więcej »
 
 

Podejrzany o szereg kradzieży i włamań...

Data dodania: 2018-10-19
Lubańscy policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu 22-letniego mężczyznę, podejrzanego o szereg kradzieży i włamań do kontenerów, komórek. Sprawca kradł sprzęt elektryczny, dekodery, akumulatory, a także artykuły... więcej »
 
 

Dzielnicowy rozdawał odblaski dzieciom i seniorom w...

Data dodania: 2018-10-19
Dzielnicowy z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze mł. asp. Marek Sadowski w ramach działań „Dzielnicowy bliżej nas” oraz akcji „Świeć przykładem” w swoim rejonie służbowym prowadził działania na rzecz bezpie... więcej »
 
 

Przywłaszczył kartę płatniczą i ruszył na...

Data dodania: 2018-10-19
Polkowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kilku płatności przy pomocy przywłaszczonej karty płatniczej. Sprawca znalazł zgubioną kartę płatniczą na podłodze jednego z marketów. Następnie za... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 450
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołowski

Powiat wołowski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Wołowie. Powiat został odtworzony w 1998 roku. Wchodzą w niego gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko. Powiat graniczy z powiatem średzkim, legnickim, lubińskim, górowskim i trzebnickim. Na obszarze 675 km² mieszka tu 47 tys. ludzi.

Tereny położone nad Odry kryją w sobie różnorodność krajobrazów, nieczęsto spotykaną na stosunkowo niewielkim obszarze. Występują tu lasy poprzecinane polami i łąkami wzgórz, poprzez płaskowyż, aż po dolinę wielkiej rzeki. Satysfakcja dla zapaleńców rowerowych eskapad i pieszych wędrówek gwarantowana. Warto tutaj przyjechać nie tylko ze względu na przyrodę, ale i na bogate tradycje kulturowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola