Belka
Wtorek, 29 Września 2020   imieniny: Michalina, Michał, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dyrektor Krystyna Adaśko członkiem Kapituły ds. Profesorów Oświaty przy Ministrze Edukacji Narodowej

Data publikacji: 2019-06-27, Data modyfikacji: 2019-06-29
A A AWydrukDrukuj  
 
24 czerwca br. w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się posiedzenie Kapituły do Spraw Profesorów Oświaty. Zarządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 maja 2019r. w sprawie powołania członków Kapituły do Spraw Profesorów Oświaty został powołany nowy skład Kapituły na czteroletnią kadencję w latach 2019-2023. Do tego zaszczytnego gremium została powołana Krystyna Adaśko dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie.   Jest to bardzo prestiżowe wyróżnienie dla Pani Krystyny Adaśko, ale także dla placówki, którą reprezentuje,  jak również dla Powiatu Wołowskiego i regionu. W nowym składzie Kapituła zebrała się 24 czerwca w siedzibie ministerstwa. Jej członkowie obradowali nad tegorocznymi wnioskami w sprawie Profesorów Oświaty 2019. Wśród złożonych 68 wniosków przez organy do tego upoważnione, wyłoniono 25 kandydatów do tytułu Honorowy Profesor Oświaty 2019. Do dnia 01 lipca 2019r. Minister Edukacji Narodowej ogłosi imienny wykaz osób, którym w 2019 roku zostanie tytuł Honorowego Profesora Oświaty przyznany. W tym miejscu przypomnieć należy, że Pani Krystyna Adaśko tytuł Honorowego Profesora Oświaty uzyskała w 2017 roku. Serdecznie gratulujemy i życzymy zawodowej  i osobistej satysfakcji z pracy w Kapitule do Spraw Profesorów Oświaty.    

Pełna treść wiadomości na: powiatwolowski.pl/Aktualnosci/Dytektor-Krystyna-Adasko-czlonkiem-Kapituly-ds-Profesorow-Oswiaty-przy-Ministrze-Edukacji-Narodowej.html
powiatwolowski.pl, Źródło artykułu: powiatwolowski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołowski

Powiat wołowski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Wołowie. Powiat został odtworzony w 1998 roku. Wchodzą w niego gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko. Powiat graniczy z powiatem średzkim, legnickim, lubińskim, górowskim i trzebnickim. Na obszarze 675 km² mieszka tu 47 tys. ludzi.

Tereny położone nad Odry kryją w sobie różnorodność krajobrazów, nieczęsto spotykaną na stosunkowo niewielkim obszarze. Występują tu lasy poprzecinane polami i łąkami wzgórz, poprzez płaskowyż, aż po dolinę wielkiej rzeki. Satysfakcja dla zapaleńców rowerowych eskapad i pieszych wędrówek gwarantowana. Warto tutaj przyjechać nie tylko ze względu na przyrodę, ale i na bogate tradycje kulturowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola